Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

13 listopada 2022
Caritas

XXXIII Niedziela zwykła 2022

  1. Dziś przypada druga niedziela  miesiąca  ofiary tradycyjnie  przeznaczamy na cele remontowo- budowlane .  Dziękujemy za złożone ofiary.  Bóg zapłać. 

 

  1. Przeżywamy miesiąc listopad, zachęcamy do modlitwy za naszych zmarłych poleconych w wypominkach, codziennie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30.

 

  1. W najbliższy piątek nasza parafia będzie gospodarzem XX Czuwania Młodzieży Diecezji Elbląskiej. Do Kwidzyna przyjedzie spora grupa młodych ludzi z różnych zakątków diecezji, by razem modlić się, dzielić doświadczeniem wiary, integrować. Spotkanie odbywa się pod hasłem: „Abyśmy wkroczyli w nowe życie”. Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych ludzi w: piątek, 18 listopada, na godz. 20.00. Czuwanie potrwa do ok. północy. Razem poczuwajmy…

 

  1. Już od przyszłej niedzieli Caritas rozprowadza jak co roku  świece wigilijne w cenie 10 zł. Ilość świec jest ograniczona . Od pierwszej niedzieli  adwentu będziemy rozprowadzać jak co roku poświęcone opłatki wigilijne ofiary z opłatków będą przeznaczone na trzeci witraż do kościoła.