Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

5 listopada 2023
Niedziela Zesłania Ducha Świętego

XXXI Niedziela zwykła dn. 05.11.2023r.

  1. Środa –  przypada  Uroczystość Wszystkich Świętych zapraszamy na Msze św. jak w niedzielę czyli o godz. 7.30, 9.00, 10.15, 12.00 oraz o godz. 18.00. Jako katolicy mamy obowiązek uczestniczenia  we   Mszy św.. Modlitwa za naszych zmarłych z  procesją żałobną  rozpocznie się na cmentarzu o godz. 14.00 zachęcamy do udziału.

 

  1. Czwartek 02 listopada – wspomnienie  wszystkich  wiernych zmarłych zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00 , 10.00 i 18.00 .  Natomiast  o godz. 17.30 .  odprawimy   nieszporach  za  zmarłych . Pragniemy modlić się za  zmarłych z naszej parafii, którzy odeszli do wieczności w ciągu ostatniego roku. Zachęcamy  do udziału w nieszporach  a szczególnie rodziny  tychże  zmarłych. Jest to  także  pierwszy czwartek miesiąca. Zachęcamy tego dnia do modlitwy w intencji dobrych powołań kapłańskich i zakonnych oraz o świętość rodzin.

 

  1. W listopadzie, codziennie przed Mszą św. wieczorną odmawiamy koronkę do Bożego miłosierdzia modląc się za naszych zmarłych poleconych w wypominkach.  W oktawie modlitwy za zmarłych od 1 do 8 listopada odprawiana będzie Msza św. zbiorowa za zmarłych. Zachęcamy do składania wypominek oraz na Mszę św. zbiorową. Kartki na wypominki i Mszę św. zbiorową znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła. Można wpisać w jaki dzień  chcemy by wypominki były czytane .

 

  1. Piątek –pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego na Msze Święte. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Ksiądz Dariusz odwiedzi swoich chorych od godz. 9.30.

 

5.Sobota- pierwsza sobota miesiąca zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby które modlą się odmawiając różaniec na Mszę św. o godz. 7.00 oraz na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę różańcową.

 

  1. Ks. Tomasz i Ks. Krzysztof odwiedzą swoich chorych w sobotę od. godz. 9.00.

 

  1. Dziś po Mszach świętych nasz diakon Marcin jak co roku będą rozprowadzał kalendarze seminaryjne. Zachęcamy do nabycia.