Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

2 października 2022

XXVII Niedziela zwykła dn. 02.10.2022r.

  1. W przyszłą niedzielę przypada druga niedziela miesiąca ofiary które składamy przeznaczone są na cele remontowo- budowlane. Za złożone ofiary składamy już dziś serdeczne Bóg zapłać. Jak już wspominaliśmy zakończone zostały race na dach kościoła pozostaje nam za te prace zapłacić.
  2. Środa – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.
  3. Czwartek -pierwszy czwartek miesiąca podczas nabożeństwa różańcowego będziemy modlić się o dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne .
  4. W piątek przypada wspomnienie Matki Bożej Różańcowej jest to dzień modlitwy w intencji osób które odmawiają różaniec . Jest to także pierwszy piątek miesiąca . Zapraszamy czcicieli Serca Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Ksiądz Dariusz odwiedzi swoich chorych od godz. 9.30 .
  5. W październiku zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w naszej parafii o godz. 17.30. Dzieci swoje nabożeństwo mają we wtorek i czwartek o godz. 16.30 .
  6. W przyszła niedzielę po Mszy św. o godz.10.15 dla dzieci z trzecich klas i ich rodziców . Obecność obowiązkowa.
faustyna_kowalska
faustyna_kowalska

Inne ogłoszenia

Aktualności

eucharystia

Modlitwa

W chrześcijaństwie modlitwa jest rozmową z Bogiem osobowym, zwróceniem się do niego w prośbie, dziękczynieniu czy uwielbieniu. Modlitwa jest rozmową duchową, w której większość chrześcijan zwraca się również do świętych o wstawiennictwo u Boga.