Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

1 października 2023
Niedziela Zesłania Ducha Świętego

XXVI Niedziela zwykła dn. 01.10.2023 r.

1.W przyszłą niedzielę przypada druga niedziela miesiąca ofiary  które będziemy  składać  przeznaczone będą  na cele remontowo- budowlane. Za złożone ofiary składamy już dziś serdeczne Bóg zapłać. Remontujemy schody wejściowe do domu parafialnego oraz robimy elewację na kościele od strony ul. Wybickiego. 

 

2.Czwartek    – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej . Jest także pierwszy czwartek miesiąca podczas  nabożeństwa  różańcowego  będziemy modlić się o dobre i liczne  powołania kapłańskie  i zakonne . Z naszej parafii zgłosił się młodzieniec do seminarium  Redemptoris Mater w Warszawie. Jest to nasz  lektor Jan Reniecki.

 

3.Piątek – pierwszy piątek miesiąca . Zapraszamy czcicieli Serca Pana  Jezusa. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Ksiądz Dariusz odwiedzi swoich chorych od godz. 9.30 .

 

4.Sobota- pierwsza sobota miesiąca zapraszamy wszystkie  Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby które modlą się  odmawiając różaniec na Mszę  św. o godz. 7.00 . w ten dzień przypada także wspomnienie Matki Bożej Różańcowej dzień patronalny Kół Różańcowych.   Ks. Tomasz  i Ks. Krzysztof   odwiedzą   swoich chorych w sobotę  od godz. 9.00. . Dziękujemy rodzinom chorych i samym chorym których z Panem Jezusem odwiedzają kapłani  za przygotowanie mieszkań na to  bardzo ważne spotkanie. Dziękujemy za ofiarę złożoną na miesięcznik dla chorych „Apostolstwo chorych ” .

 

  1. W październiku zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w naszej parafii o godz. 17.30. Dzieci swoje nabożeństwo mają we wtorek   i piątek    o godz. 16.30 .

 

  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.10.15 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. z  klas drugich  i ich rodziców . Obecność obowiązkowa .   

 

  1. Dnia 13 i 14 października 2023 roku w parafii pw. św. Brata Alberta w Elblągu odbędzie się czuwanie młodzieży elbląskiej .Zachęcamy do udziału.
error: Alert: Content selection is disabled!!