Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

4 września 2022

XXIII Niedziela zwykła dn. 04.09.2022 r.

1. Ofiary które będziemy składać na tacę w przyszłą niedzielę tradycyjnie przeznaczamy na cele remontowo budowlane. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. W 10 września (jak co roku) organizujemy Pieszą Pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pomorza i Matki Jedności w Piasecznie. Wyruszamy z przed kościoła o godz. 8.30 by uczestniczyć we Mszy Św. odpustowej dla Kwidzyna i okolic o godz. 15.00. Udział w pielgrzymce jest bezpłatny. Zapisy w zakrystii u ks. Tomasza. Osoby które pragną wracać z Piaseczna autokarem prosimy o uiszczenie opłaty podczas zapisów. Więcej informacji udziela ks. Tomasz .

3. Rozpoczynamy przygotowanie do I Komunii. W związku z tym zapraszamy rodziców z dziećmi z klas II i III na Mszę Św. w następną niedzielę na godz. 10.15. Po Mszy Św. w kościele odbędzie się spotkanie organizacyjne. W zakrystii oraz kancelarii dostępne będą deklaracje dla rodziców, których dzieci rozpoczną przygotowanie do I Komunii w naszej parafii. Przypominamy o dwu letnim cyklu przygotowań do pierwszej Komunii świętej .

4.W czwartek przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny . Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00 i 18.00 .

Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pomorza i Matki Jedności w Piasecznie
Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pomorza i Matki Jedności w Piasecznie

Inne ogłoszenia

Aktualności

eucharystia

Modlitwa

W chrześcijaństwie modlitwa jest rozmową z Bogiem osobowym, zwróceniem się do niego w prośbie, dziękczynieniu czy uwielbieniu. Modlitwa jest rozmową duchową, w której większość chrześcijan zwraca się również do świętych o wstawiennictwo u Boga.