Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

27 sierpnia 2023
Niedziela Zesłania Ducha Świętego

XXI Niedziela zwykła dn.27.08.2023r.

1.Piątek –pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego na nabożeństwo z koronką  do  Miłosierdzia Bożego .Wcześniej okazja do spowiedzi od godz. 17.00.

 

2.Sobota- pierwsza sobota miesiąca zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby które modlą się  odmawiając różaniec na Mszę  św. o godz. 7.00  oraz na adorację Najświętszego Sakramentu i  modlitwę różańcową .

 

  1. Dziś tradycyjnie jak w każdą ostatnią niedzielę miesiąca Caritas naszej parafii zbiera ofiary do puszek dla potrzebujących biedniejszych od nas . Część ofiar przeznaczona będzie na pomoc ofiarom powodzi w Słowenii. Bóg zapłać .

 

4.Dziś  po raz ostatni  podczas wakacji  Msza św. o godz. 20.00  od  przyszłej nadzieli przywracamy  Mszę  św. w niedziele na  godz. 18.00.

 

  1. W tym tygodniu odwiedziny chorych .W tym roku chorych będzie odwiedzał z posługą sakramentalną Ks. Dariusz  w piątek od  godz. 9.30    a   w sobotę   od godz. 9.00 chorych   odwiedzą  Ks. Tomasz i  Ks. Krzysztof.  Prosimy by przygotować stół zakryty białym obrusem , krzyżyk i  zapalone  świece . Już dziś jak w poprzednich latach dziękujemy za ofiarę złożoną  na miesięcznik Apostolstwo chorych oraz dla kapłana.