Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

30 lipca 2023
Niedziela Zesłania Ducha Świętego

XVII Niedziela zwykła dn. 30.07.2023r.

1.Czwartek   – pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne .  Zachęcamy do modlitwy w intencji kościoła , naszych rodzin ale szczególnie o powołania  kapłańskie i zakonne. O godz.  17.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe  w tej intencji.

 

2.Piątek –  pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego. Od godz. 17.00  okazja do spowiedzi.

 

3.Sobota  –   pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy wszystkie  Róże Różańcowe   naszej parafii  oraz  osoby  odmawiające  różaniec  na  Mszę  św. o godz. 7.00  oraz  na adorację Najświętszego Sakramentu i  modlitwę różańcową.

 

4.Wtorek   przypada 79 rocznica Powstania Warszawskiego pamiętajmy o tych którzy polegli w Powstaniu Warszawskim polecając ich dusze Panu Bogu , a także o tych którzy jeszcze żyją modląc się o ich zdrowie.  O godzinie „W ’’ czyli o 17.00 oznaczającej Wolność  zatrzymajmy się na chwilę by oddać im cześć.

 

5.Dziś tradycyjnie po Mszach św. Caritas parafii zbiera ofiary do puszek dla potrzebujących. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

6.Dziś  wyruszyła Elbląska Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę  polecajmy w modlitwie pielgrzymów a szczególnie grupę Pomezania Kwidzyn.