Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

23 lipca 2023
Niedziela Zesłania Ducha Świętego

XVI Niedziela zwykła dn. 23.07.2023r.

  1. Dziś o godzinie 15.00 w salce na plebanii odbędzie się ostatnie spotkanie przed pielgrzymkowe. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą przeżyć rekolekcje w drodze. Wszelkie informacje i pomoc można uzyskać u przewodnika grupy ks. Krzysztofa. Biuro pielgrzymki pieszej będzie czynne w środę i czwartek od 16.00  do 19.00  prosimy przynosić  bagaże,  karty pielgrzyma i wpłaty.

 

 

  1. Dziś w naszej parafii są zbierane  ofiary do puszek na  potrzeby pielgrzymów udających się do Częstochowy . Składamy za nie serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy parafiom i Księżom proboszczom z dwóch dekanatów kwidzyńskich za wsparcie oraz licznym sponsorom i osobom prywatnym.  

 

 

  1. Dnia 29 lipca będziemy gościć pielgrzymów Elbląskiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę grupy Zantyr – Sztum i Pomezanii Malbork w liczbie ok 70 pątników. Jak co roku szukamy osób które chciałyby przyjąć na nocleg pielgrzymów. Zapisów można tego dokonać w zakrystii lub kancelarii. Pomóżmy tym którzy duchowo niosą również nas i nasze intencje do Matki Bożej z Jasnej Góry. 

 

 

  1. Wtorek – obchodzimy wspomnienie św. Krzysztofa patrona podróżujących zapraszamy na Mszę św. po której poświęcimy pojazdy. Jest to też dzień imienin ks. Krzysztofa polecamy go modlitwie i opiece patrona.  

 

 

  1. W niedzielę wyrusza pielgrzymka  piesza na Jasną Górę  grupa  Pomezania Kwidzyn, Zantyr – Sztum i Pomezania  Malbork.   Zapraszamy na Mszę św. do konkatedry św. Jana  o godz.7.30    Pielgrzymów polecamy modlitwie  wszystkich  parafian.