Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

17 lipca 2022
Częstochowa Jasna Góra

XVI Niedziela zwykła dn. 17.07.2022 r.

  1. Dzisiejsze ofiary które składamy przeznaczone są na Seminarium Duchowne w Elblągu . Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. W związku z przygotowaniami do Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, która w tym roku wyrusza pod hasłem: „Chcemy ujrzeć Jezusa”, w kościele wystawiona została skrzynka na intencje i ofiary. W tych – zapisanych przez nas intencjach – pielgrzymi grupy Pomezania Kwidzyn będą modlić się w czasie pielgrzymki , a po dojściu do Częstochowy zostaną one złożone w kaplicy przed obrazem Pani Jasnogórskiej. Być może ktoś z nas poczuje wezwanie, by w tym roku wyruszyć na szlak pielgrzymkowy. Bliższych informacji udziela Ks. Tomasz . 
  3. W tym roku w naszej parafii będziemy gościć pielgrzymów Elbląskiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę grupy Zantyr Sztum i Pomezanii Malbork w liczbie ok 70 pątników. Przybędą oni do naszego miasta 29 lipca. Rozpoczynamy zapisy osób które chciałyby przyjąć na nocleg pielgrzymów. Można tego dokonać w zakrystii lub kancelarii. Pomóżmy tym którzy duchowo niosą również nas i nasze intencje do Matki Bożej z Jasnej Góry.