Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

19 czerwca 2022

XII NIEDZIELA ZWYKŁA DN. 19.06.2022 R.

  1. W piątek zakończenie roku szkolnego zapraszamy dzieci i młodzież na nabożeństwo i Mszę św. dziękczynną o godz. 17.30. Zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania ze spowiedzi i przyjęcia Komunii św..
  1. Czwartek będziemy obchodzić uroczystość św. Jana Chrzciciela przeniesioną z piątku z racji Uroczystość Najświętszego  Serca  Pana  Modlimy się za wszystkich Janów w szczególny sposób polecamy bp. Seniora Jana Styrnę.  W czwartek  obchodzimy dzień Ojca zachęcamy do modlitwy w intencji naszych Ojców żyjących jak i zmarłych. Zakończenie  oktawy Bożego Ciała zapraszamy na procesję eucharystyczną która odbędzie się bezpośrednio po nabożeństwie do Najświętszego Serca Pana Jezusa czyli przed Mszą św..
  1. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca  Pana  zapraszamy na Mszę św. o godz.7.00 i 18.00..W ten piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. Sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  1. Wszystkim którzy udają się na wakacje i urlopy życzymy miłego wypoczynku i szczęśliwej drogi.
Jan Chrzciciel
Jan Chrzciciel

Inne ogłoszenia

Aktualności

eucharystia

Modlitwa

W chrześcijaństwie modlitwa jest rozmową z Bogiem osobowym, zwróceniem się do niego w prośbie, dziękczynieniu czy uwielbieniu. Modlitwa jest rozmową duchową, w której większość chrześcijan zwraca się również do świętych o wstawiennictwo u Boga.