Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

26 czerwca 2022
Piotra i Pawła

XII NIEDZIELA ZWYKŁA DN. 26.06.2022 R.

  1. Tak jak w minionych latach tak i w tym roku od przyszłej niedzieli do końca sierpnia w niedzielę i święto Wniebowzięcia Matki Bożej zamiast Mszy św. o 18.00. będzie odprawiana Msza św. o godz. 20.00.

2. Środa – przypada uroczystość św. Piotra i Pawła modlimy się za papieża. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.Ofiary w ten dzień składane przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

3. Piątek –pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego. Od godz. 17.00 okazja do spowiedzi.

4. W sobotę – pierwsza sobota miesiąca zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby odmawiające różaniec na Mszę św. o godz. 7.00 oraz na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę różańcową.

5. W związku z przygotowaniami do Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, która w tym roku wyrusza pod hasłem: „Chcemy ujrzeć Jezusa”, w kościele wystawiona została skrzynka na intencje i ofiary. W tych – zapisanych przez nas intencjach – pielgrzymi grupy Pomezania Kwidzyn będą modlić się w czasie pielgrzymki , a po dojściu do Częstochowy zostaną one złożone w kaplicy przed obrazem Pani Jasnogórskiej.

6. Być może ktoś z nas poczuje wewnętrzne wezwanie, by w tym roku wyruszyć na szlak pielgrzymkowy. Zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne grupy Pomezania Kwidzyn dziś na godz. 15.00 do sali na plebanii.

7. W tym tygodniu swoją posługę duszpasterska rozpoczyna kończy Ks. Paweł dekretem Ks. Biskupa został przeniesiony do parafii św. Anny w Sztumie. Dziękujemy Ks. Pawłowi za trzy lata posługi w naszej parafii i życzymy Bożego Błogosławieństwa w nowej .

8. W tym tygodniu od piątku rozpocznie swoją posługę duszpasterską jako wikariusz Ks. mgr Dariusz Morawski polecamy nowego wikariusza opiece Matki Bożej i wstawiennictwu św. Faustyny .