Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

16 czerwca 2024
Parafia Miłosierdzia Bożego w Kwidzynie. Słowackiego 6, 82-500 Kwidzyn

XI Niedziela zwykła 6.06.2024r.

1.W piątek zakończenie roku szkolnego zapraszamy dzieci i młodzież na nabożeństwo i Mszę św. dziękczynną o godz. 17.30 . Zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania ze spowiedzi i przyjęcia Komunii św..


2. Dziś o godz. 15 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie przed pielgrzymkowe grupy Pomezania Kwidzyn. Chętni którzy chcą się wybrać na pielgrzymkę prosimy by byli obecni będą poruszane ważne sprawy związane z funkcjonowaniem i finansowaniem pielgrzymki.


3. Prosimy by dzieci klas drugich przyniosły indeksy komunijne .


4. W poniedziałek dnia 17 czerwca o godz. 20.00 w kinoteatrze odbędzie się projekcja filmu „ Klecha ” poświęcony Ks. Romanowi Kotlarzowi zamordowanemu w tajemniczych okolicznościach przez SB . Zachęcamy do obejrzenia .


5. Wszystkim którzy zaraz po zakończeniu roku szkolnego będą wyjeżdżać się na wakacje i urlopy życzymy miłego wypoczynku i szczęśliwej drogi .


6. W niedzielę 23 czerwca przed katedrą od g. 12.00 do 18.00 odbędzie się jarmark Dorotański. Wiele atrakcji i zabaw dla dzieci i dorosłych. Dużo muzyki. Będzie Andrzej Rybiński. Smaczne jedzenie od kół Gospodyń Wiejskich. Serdecznie zaprasza Proboszcz Parafii ks. Ignacy