VII NIEDZIELA ZWYKŁA 20 luty 2022

Ogłoszenia Parafialne

VII NIEDZIELA ZWYKŁA 20 luty 2022

1.Podczas ferii kancelaria parafialna będzie czynna tylko w piątek od godz. 8.30 do 9.15 oraz od godz. 16.00 do 17.15

2. W dniach od 06. do 13 marca w naszej parafii odbędą się Jubileuszowe misje parafialne przygotowujące parafię do poświecenia kościoła .Polecamy czas misji modlitwie wszystkich parafian. Na końcu kościoła znajdują się foldery, zachęcamy do zabrania i zapoznania się z planem Misji Św. Foldery były także rozdawane podczas kolędy .

3. W kwidzyńskim kinoteatrze w ramach Dyskusyjnego Kluby Filmowego odbędzie się projekcja filmu “NĘDZARZ I MADAME”. Film ukazuje duchową i artystyczną drogę św. Alberta Chmielowskiego – malarza, powstańca, przyjaciela ubogich, który przechodzi przemianę dając się poznać światu jako brat Albert. Seans w najbliższy poniedziałek (21.02.) o 20.00 w naszym kinoteatrze. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie teatru.

4.W tym tygodniu Papież Franciszek mianował naszego parafianina Ojca Walentego Gryka Werbistę biskupem diecezji w Papu Nowej Gwinei . Polecamy Ks. Biskupa modlitwie wszystkich parafian.

 

O. Walenty Gryk SVD biskupem diecezji Goroka
O. Walenty Gryk SVD biskupem diecezji Goroka
eucharystia

Modlitwa

W chrześcijaństwie modlitwa jest rozmową z Bogiem osobowym, zwróceniem się do niego w prośbie, dziękczynieniu czy uwielbieniu. Modlitwa jest rozmową duchową, w której większość chrześcijan zwraca się również do świętych o wstawiennictwo u Boga.