Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

26 marca 2023
NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU DNIA 26.03. 2023 r.

1. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych będziemy zbierać jeszcze ofiary do puszek na kwiaty i dekoracje do grobu Pańskiego.

2. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Męki Pańskiej zwaną niedzielą Palmową. Przynosimy do świątyni palmy na znak uroczystego wjazdu Zbawiciela do Jerozolimy. Uroczysta Msza św. z procesją z palmami o godz.12.00. Jak w poprzednich latach nasi ministranci rozprowadzać będą palmy przed kościołem. Ofiary z palm będą przeznaczone na potrzeby służby liturgicznej. Serdeczne Bóg zapłać.

3. Sobota – jest pierwszą sobotą miesiąca zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby które modlą się odmawiając różaniec na Mszę św. o godz. 7.00 oraz na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę różańcową. Ks. Tomasz odwiedzi chorych od godz. 9.00.

4. Dnia 3 czerwca czyli w pierwszą sobotę parafia Miłosierdzia Bożego oraz Parafia Rakowiec organizuje jednodniowa pielgrzymkę do Częstochowy na doroczne spotkanie Kół Różańcowych z całej Polski. Cena wyjazdu 180 zł. Bliższych informacji udziela Ks. Proboszcz . Zapisy wraz wpłatą w zakrystii. Plan pielgrzymki można pobrać w zakrystii.

5. Dziś ostatnia niedziela miesiąca Caritas tradycyjnie zbiera ofiary dla biedniejszych od nas. Dziękujemy za złożone ofiary.