Ogłoszenia parafialne - parafia Miłosierdzia Bożego

17 marca 2024
Niedziela Zesłania Ducha Świętego

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 17.03.2024

1.Serdecznie witamy w naszej parafii Ks. Rekolekcjonistę  Ks. Łukasza  Gacę. Rekolekcje będą trwały  od  dziś  do 20 marca czyli do środy.   Dzieci i młodzież na czas nauki rekolekcyjnej mają wolne lekcje po których wracają do szkoły. Prosimy by rodzice zadbali o udział dzieci i młodzieży w rekolekcjach.  Plan rekolekcji jest wywieszony w gablocie i umieszczony na stronie   internetowej parafii.  Zachęcamy do udziału .

 

  1. Dzisiejsze ofiary składane na tacę przeznaczone są na nasze seminarium duchowne w Elblągu. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

  1. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Męki Pańskiej zwaną niedzielą  Palmową. Przynosimy do świątyni palmy na znak uroczystego wjazdu Zbawiciela do Jerozolimy. Uroczysta Msza św. z procesją z palmami o godz.12.00. Jak w poprzednich latach po Mszach Świętych będziemy  zbierać  ofiary do puszek  na kwiaty i dekoracje  do grobu Pańskiego a nasi ministranci rozprowadzać będą  palmy przed kościołem.  Ofiary z palm będą przeznaczone na potrzeby służby liturgicznej. 

 

  1. Za tydzień po Mszy św. o godz. 10.15  katecheza dla rodziców dzieci z klas trzecich Obecność obowiązkowa.