1.Dziś po Mszy św. o godz. 10.15 odbędzie się katecheza dla dzieci z klas III przygotowujących się do I komunii św. oraz ich rodziców.

2. We wtorek 26.10.2021 o godz. 19:00 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie kandydatów I roku przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

3. Od 21.10.2021 - tj. czwartek o godz.19:00 rozpoczął się kurs przedmałżeński w naszej parafii. Spotkania będą cykliczne co czwartej przez kolejne cztery tygodnie o tej samej godzinie w salce parafialnej. Zapraszamy wszystkie pary przygotowujące się do zawarcia sakramentu małżeństwa z możliwości skorzystania z tego kursu.

4.W piątek o godz. 19.00 zapraszamy młodzież na kolejne spotkanie modlitewno - formacyjne.

5. W sobotę o godz. 11:00 zapraszamy każde chętne dziecko do śpiewania i tworzenia naszej dziecięcej scholii parafialnej.

6.Zbliża się miesiąc listopad jest to czas pamięci o naszych zmarłych. Będziemy sprzątać groby , składać kwiaty, nawiedzać cmentarze. Jest to wyraz naszej pamięci i miłości. Największą pomocą jaką możemy ofiarować naszym zmarłym jest jednak nasza modlitwa , przyjęcie komunii św. , modlitwa różańcowa,   ofiarowanie odpustów szczególnie w oktawie święta zmarłych (czyli przez osiem dni od pierwszego listopada) By   pośpieszyć naszym zmarłym z pomocą tradycyjnie przez cały miesiąc listopad będziemy modlić się za zmarłych poleconych nam w wypominkach listopadowych. Natomiast w oktawie modlitwy za zamarłych czyli od 01 listopada do 8 listopada będzie odprawiana Msza św. zbiorowa. Zarówno kartki na wypominki jak i Mszę świętą zbiorową zapakowane w kopertach znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła . Wypełnione kartki wspominkowe na listopad z imionami i nazwiskami naszych zmarłych wraz z ofiarą składać będziemy w zakrystii lub na tacę. Wpisujemy imiona i nazwiska w mianowniku. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. indywidualnych za naszych zmarłych lub Mszy Świętych Gregoriańskich za jedna osobę zmarłą.

7. Dziękujemy na ofiary złożone na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia zostało zebrane 560 zł. Bóg zapłać.