1.Dziś druga niedziela miesiąca ofiary które składamy przeznaczone są na cele remontowo- budowlane. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.  

2. W najbliższy wtorek 12.10.2021 o godz. 19:00 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie kandydatów II roku przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania,

3. Środa 13 października zapraszamy na ostatnie nabożeństwo fatimskie w tym roku, o godz. 20.00. Nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30.

4.W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.15 odbędzie się katecheza dla dzieci z klas II przygotowujących się do I komunii św. w roku 2023 oraz ich rodziców. Dziś dla klas trzecich.

5.W piątek po Mszy św. wieczorowej o godz. 18.45 wyjazd na czuwanie młodzieży do Susza .

6. W sobotę o godz. 11:00 zapraszamy dzieci do śpiewania i tworzenia naszej dziecięcej scholii parafialnej.

7.W czwartek 21.10.2021 o godz.19:00 rozpoczynamy kurs przedmałżeński w naszej parafii. Spotkania będą cykliczne co czwartej . Zapraszamy wszystkie pary przygotowujące się do zawarcia sakramentu małżeństwa.

8.Zbliża się miesiąc listopad jest to czas pamięci o naszych zmarłych. Będziemy sprzątać groby , składać kwiaty, nawiedzać cmentarze. Jest to wyraz naszej pamięci i miłości. Największą pomocą jaką możemy ofiarować naszym zmarłym jest jednak nasza modlitwa , przyjęcie komunii św. , ofiarowanie odpustów szczególnie w oktawie święta zmarłych (czyli przez osiem dni od pierwszego listopada) . By pośpieszyć naszym zmarłym z pomocą tradycyjnie przez cały miesiąc listopad będziemy modlić za nich polecając ich imiona w wypominkach listopadowych. Będziemy odmawiać koronkę do Bożego Miłosierdzia.

W oktawie modlitwy za zmarłych czyli od 01 listopada do 8 listopada będzie odprawiana Msza św. zbiorowa. Zarówno kartki na wypominki jak i na Mszę świętą zbiorową przygotowane w kopertach znajdują się przy wyjściu z kościoła .

Wypełnione kartki wspominkowe na listopad z imionami i nazwiskami naszych zmarłych wraz z ofiarą składać będzie , można w zakrystii lub na tacę. Wpisujemy imiona i nazwiska w mianowniku. Można zaznaczyć w jakim dniu chcemy by wypominki były czytane. Jednocześnie zachęcamy do zamawiania Mszy św. indywidualnych za naszych zmarłych lub Mszy Świętych Gregoriańskich za jedna osobę zmarłą.