1. We wtorek 28.09.o godz. 19:00 zapraszamy na spotkanie kandydatów I roku przygotowania do bierzmowania do salki parafialnej.

2.Przypominamy że w każda drugą i czwartą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 10.15 swoją   naukę mają dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i komunii św. oraz ich rodzice z klas trzecich a w trzecią niedzielę miesiąca z klas drugich.

3. Od piątku rozpoczynamy   miesiąc październik w którym będziemy wspólnie odmawiać różaniec. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w naszej parafii o godz. 17.30. Dzieci swoje nabożeństwo mają we wtorek  i czwartek o godz. 16.30 .W ten piątek przypada także, pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego na nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego. Wcześniej okazja do spowiedzi od godz. 17.00.

4.Sobota- pierwsza sobota miesiąca zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby które modlą się odmawiając różaniec na Mszę św. o godz. 7.00 . Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.00.

5.Dziękujemy rodzinom chorych i samym chorym których z Panem Jezusem odwiedzają kapłani za przygotowanie mieszkań na to bardzo ważne spotkanie. Dziękujemy za ofiarę złożoną na miesięcznik dla chorych „Apostolstwo chorych ” .

6.Po wakacyjnej przerwie serdecznie zapraszamy młodzież na modlitewno - formacyjne spotkania młodzieżowe. Będą się one odbywać w piątki o godz. 19.00.. Serdecznie zapraszamy w najbliższy piątek.

7. Zapraszamy do udziału w Czuwaniu Młodzieży Diecezji Elbląskiej, które odbędzie się 15 października w Suszu. Tematem czuwania będą słowa: "Jestem kobietą". Konferencję na ten temat wygłosi s. Augustyna Król – dominikanin. Wyjazd z naszej parafii ok. 18.45, powrót po północy. Koszt wyjazdu 30 zł. Zapisy u ks. Tomasza, lub u ks. Piotra.

8.Dziś ostatnia niedziela miesiąca tradycyjnie nasza wspólnota „ Caritas ” zbiera ofiary do puszek dla potrzebujących i biedniejszych od nas. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.