1.Czwartek   - pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne .  Zachęcamy do modlitwy w intencji kościoła , naszych rodzin ale szczególnie o powołania  kapłańskie i zakonne. O godz.  17.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe  w tej intencji.

2.Piątek – przypada Święto  Przemienienia Pańskiego zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00 ,  i 18.00. Jest to także  pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego. Od godz. 17.00  okazja do spowiedzi. 

3.Sobota  -   pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy wszystkie  Róże Różańcowe   naszej parafii  oraz  osoby  odmawiające  różaniec  na  Mszę  św. o godz. 7.00  oraz  na adorację Najświętszego Sakramentu i  modlitwę różańcową. 

4. W przyszłą niedzielę jak w każdą drugą niedzielę  miesiąca ofiary które będziemy składać przeznaczone są na cele  remontowo – budowlane .Serdecznie dziękujemy kolejnym parafianom a także ofiarodawcom z innych parafii za wsparcie finansowe na mozaikę Matki Bożej Fatimskiej. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.  

5.Dziś przypada 77 rocznica Powstania Warszawskiego pamiętajmy o tych którzy polegli w Powstaniu Warszawskim polecając ich dusze Panu Bogu , a także o tych którzy jeszcze żyją modląc się o ich zdrowie.  O godzinie „W ’’ oznaczającej Wolność  zatrzymajmy się na chwilę by oddać im cześć. 

6.W minionym tygodniu wyruszyła Elbląska Pielgrzymka Piesza polecajmy w modlitwie naszych pielgrzymów a szczególnie grupę Pomezania Kwidzyn .