1.Dzisiejsze ofiary które składamy przeznaczone są na Seminarium Duchowne w Elblągu . Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

2.Zapraszamy do wzięcia udziału w 29 elbląskiej pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się  w dniach 30 lipca - 11 sierpnia. Zapisy i bliższych informacji udziela Ks. Łukasza . Spotkanie organizacyjne odbędzie się 25 lipca o godz. 15.00 w sali na plebanii.

3.Zachęcamy do zapisania własnych intencji, które zaniesiemy do Tronu Jasnogórskiej Pani, w których będziemy się modlić podczas szlaku pielgrzymkowego. Zapisane intencje składamy do skrzynki intencji.

7. Jak co roku także w tym roku istnieje możliwość przyjęcia pielgrzymów na nocleg z 29 na 30 lipca. Osoby, które w ten sposób chcą wesprzeć dzieło pielgrzymki prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. W tym roku grupy pielgrzymkowe przychodzą do parafii katedralnej.

5. Dnia 22/23 sierpnia organizujemy pielgrzymkę do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie. W związku z tym że zrezygnowało kilka osób zostały jeszcze miejsca wolne. Można się jeszcze zapisać.

6. Posiadamy nową księgę intencji mszalnych na rok 2022, tegoroczna została już prawie zapełniona. Teraz zostało nas tylko trzech księży i trudniej jest znaleźć wolne miejsce na zamówienie intencji mszalnej w tym roku. Prosimy o wyrozumiałość.  

7.Po siedmiu latach posługi w naszej parafii, pierwszego sierpnia odchodzi od nas Ks. Łukasz Ciepliński. Bardzo mu dziękujemy za te lata jego duszpasterskiej pracy i życzymy wielu łask Bożych w posłudze jako proboszcza w parafii w Słoneczniku. Niech Matka Boża wyprasza potrzebne łaski a Duch Święty prowadzi. Bóg zapłać.