1.Dzisiejsza niedziela jest drugą niedzielę miesiąca ofiary składane przeznaczmy na cele remontowo- budowlane. Trwają prace na dachu kościoła, w tym tygodniu została przywieziona blacha na dach oraz ołacona duża część dachu. Prosimy o modlitwę w tej   intencji. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary.

2.We wtorek zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 20.00 proszę zabrać ze sobą lampiony .

3.Zapraszamy do wzięcia udziału w 29 elbląskiej pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się  w dniach 30 lipca - 11 sierpnia. Zapisy i bliższych informacji udziela Ks. Łukasza . Spotkanie organizacyjne odbędzie się 25 lipca o godz. 15.00 w sali na plebanii.

4. Zachęcamy do zapisania własnych intencji, które zaniesiemy do Tronu Jasnogórskiej Pani, w których będziemy się modlić podczas szlaku pielgrzymkowego. Zapisane intencje składamy do skrzynki intencji.

5. Dnia 22/23 sierpnia organizujemy pielgrzymkę na rozpoczęcie Jubileuszu 20-lecia pobytu św. Jana Pawła II w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie i zawierzenia Świata Bożemu Miłosierdziu. Dla naszej parafii jest to także początek obchodów 40-lecia jej istnienia . Zachęcamy do udziału w pielgrzymce. Koszt 260 zł przejazd i nocleg ze śniadaniem. Po drodze sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze. Program pielgrzymki znajduje się w gablocie oraz na stronie internetowej parafii. Zapisy wraz z wpłatą u Ks. Proboszcza do 20 lipca. Pozostało już tylko 10 wolnych miejsc.  

6.W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.00 chcemy podziękować Ks. Łukaszowi za siedmioletnią posługę w naszej parafii, gdyż został przeniesiony na stanowisko administratora parafii podwyższenia Krzyża Świętego w Słoneczniku.

7. Jak co roku także w tym roku istnieje możliwość przyjęcia pielgrzymów na nocleg z 29 na 30 lipca. Osoby, które w ten sposób chcą wesprzeć dzieło pielgrzymki prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. W tym roku grupy pielgrzymkowe przychodzą do parafii katedralnej.

PROGRAM PIELGRZYMKI DO KRAKOWA I NA JASNĄ GÓRĘ