1. W przyszłą niedzielę ofiary które będziemy składać  będą przeznaczone są  na cele remontowo- budowlane . W tym tygodniu mamy zamiar rozpocząć prace na części dachu kościoła. Materiały budowalne bardzo drożeją dlatego też czym szybciej zrobimy tym lepiej. Dziękujemy kolejnej rodzinie za wsparcie finansowe na prezbiterium naszej świątyni. Kolejna tablica pamiątkowa została umieszczona na końcu kościoła. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim bez wyjątku.   

2. Dziękujemy wszystkim osobom które przygotowały ołtarze na  Boże Ciało oraz tym którzy  pomogli w przygotowaniu procesji i całej uroczystości . Bóg zapłać. 

3. Od dzisiejszej niedzieli  nie będziemy już  transmitować Mszy św.. Zapraszamy do pełnego uczestnictwa w Mszach św. oraz korzystania z sakramentów.  

4. W miesiącu czerwcu zapraszamy na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa pół godziny przed Msza wieczorną. 

5. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała zapraszamy na procesję eucharystyczną która odbędzie się bezpośrednio po nabożeństwie do Najświętszego Serca Pana Jezusa czyli przed Mszą św.. 

6. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego  Serca  Pana  Jezusa . zapraszamy na Mszę św. o godz.7.00 i 18.00..W ten piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.