1. Jutro przypada  Uroczystość  Matki Bożej Matki Kościoła zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 . 

2. W środę obchodzimy Dzień Matki. Wszystkim drogim Mamom dziękujemy za ich miłość, trud i poświęcenie. Jednocześnie życzymy błogosławieństwa Bożego i radości ze swoich dzieci. Szczęść Boże!

3. W czwartek przed Uroczystością Bożego Ciała obchodzimy święto Chrystusa Najwyższego Kapłana,  zachęcamy  do modlitwy w intencji powołań  oraz  o świętość biskupów i kapłanów. 

4. W piątek 19.00 rozpoczną się rekolekcje przed przyjęciem sakramentu bierzmowania. 

W sobotę nauki od godz. 11 a w niedzielę od 14. Dla kandydatów drugiego roku przygotowania rekolekcje są obowiązkowe.

5. Próby przed przyjęciem sakramentu bierzmowania odbędą się we wtorek 25 maja o godz. 19 i następny poniedziałek 31 maja także o godz. 19.00

6. Dnia 03 czerwca   przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej zwaną uroczystością Bożego Ciała. W tym roku  procesją eucharystyczną   chcemy przejść ulicami Słowackiego,  Żeromskiego , Piękną . Wybickiego do kościoła. Do tej pory nie zgłosiła się jeszcze żadna rodzina  które by chciała przygotować  ołtarze.  

7.  Dnia  05.06 sobotę o godz. 12:00. Biskup Elbląski  Jacek Jezierski udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. 

8. Dnia 15.czerwca od godz. 15.00 w przychodni „Centrum” na Palcu Plebiscytowym 2 można będzie zrobić USG żył i tętnic oraz Doppler. Wszelkie informacje znajdują się na plakacie w gablocie.  Zachęcamy do skorzystania  .Badania są odpłatne.