1.Dziś w naszej parafii przeżywamy uroczystość Pierwszej Komunii św. . Od poniedziałku do piątku wraz z dziećmi będziemy przeżywać biały tydzień Dzieci przychodzą na nabożeństwo majowe oraz na Mszę św. o godz.17.30 . 

Dziękujemy rodzicom dzieci za dar ołtarza który przeznczony jest na prace upiększające naszą  świątynię .  

2.Dzisiejsze ofiary składane na tacę przeznaczone są na utrzymanie Seminarium Duchownego w Elblągu. Serdecznie za nie dziękujemy 

3.Kończy się okres i wielkanocny podczas którego jesteśmy jako katolicy zobowiązani do spowiedzi i komunii wielkanocnej .Przypominamy by wypełnić to przykazanie. Prosimy by rodzice zadbali o spowiedź wielkanocną swoich dzieci i młodzieży. Istnieje taka możliwość   każdego dnia przed Mszą św..  

4. Dnia 23 maja na Mszy św. o godz.10.15 będziemy obchodzili rocznicę pierwszej Komunii św. Zapraszamy wszystkie dzieci które w minionym roku po raz pierwszy przyjęły Pana Jezusa do swoich serc . Spowiedź tych dzieci w czwartek od godz. 17.00 obecność obowiązkowa . Zachęcamy także rodziców . 

5.W dniach 28-30 maja odbędą się rekolekcje przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży II roku przygotowania. Bliższe informacje udzieli ks. Paweł. 

6.Dnia 03 czerwca   przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej zwaną uroczystością Bożego Ciała. W tym roku z  procesją eucharystyczna  chcemy przejść ulicami Słowackiego,  Żeromskiego , Piękną . Wybickiego do kościoła. Rodziny  które by chciały ołtarze prosimy by się zgłosiły, to w zakrystii.   

7. Dnia  05.06 sobotę o godz. 12:00. Biskup Elbląski  Jacek Jezierski udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Przypominamy, że świadkowie kandydatów do bierzmowania są zobowiązani dostarczyć do parafii świadectwo świadka  i odbyć spowiedź przed bierzmowaniem.

8.Dnia 03 czerwca   przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej zwaną uroczystością Bożego Ciała. W tym roku z  procesją eucharystyczną  chcemy przejść ulicami Słowackiego,  Żeromskiego , Piękną , Wybickiego do kościoła . Prosimy rodziny  z tych ulic by zrobiły ołtarze .