1. Rozpoczęliśmy miesiąc maryjny. Nabożeństwa majowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, śpiewem litanii loretańskiej ku czci Matki Bożej codziennie o godz. 17.30.

  2. Jutro [3 maja] obchodzimy uroczystość NMP Królowej Polski oraz Święto Konstytucji 3 maja. Msze św. w naszym kościele o godz. 10.00 i 18.00. 

  3. Przyszła niedziela to druga niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę, przeznaczone będą na cele remontowo budowlane. Możemy już podziwiać piękny efekt remontu wschodniej ściany kościoła. Bóg zapłać za wszelkie wsparcie tego dzieła.

  4. W czwartek przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zachęcamy do modlitwy o nowe powołania kapłańskie zakonne i misyjne.

  5. Piątek – to pierwszy piątek miesiąca. Zachęcamy do wynagradzania Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00.

  6. 6 maja odbędzie się zbiórka starego zużytego, zepsutego sprzętu AGD i RTV. Zbiórka posłuży na wsparcie misji w m.in. Kamerunie i Zambii. Prosimy więc przynieść Prosimy przynieść te sprzęty pod plebanie 6 maja do godz. 9.30.

  7. W niedzielę, 16 maja, dzieci z naszej parafii po raz pierwszy przystąpią do Komunii Świętej. W związku z trwającą epidemią Uroczystość podzielona jest na trzy Msze św.: o godz. 10.00, 11.30 i 13.00. Prosimy więc, by wybrać inną godzinę Mszy św., by umożliwić uczestnictwo w tej Uroczystości najbliższej rodzinie dzieci. Tego dnia nie będzie Mszy o godz. 12.00. Prosimy osobę, która zamówiła intencję na tę godzinę o zgłoszenie się do zakrystii.

  8. W dniach 28-30 maja odbędą się rekolekcje przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży II roku przygotowania. Bliższe informacje udzieli ks. Paweł.