1.Jutro w poniedziałek wielkanocny - Msze św. jak w niedzielę.

2.Codzienie do soboty o godz. 15.00 odprawiana jest Nowenna do Miłosierdzia Bożego na którą serdecznie zapraszamy . Jest to duchowe przygotowanie do odpustu parafialnego .

3.W przyszłą niedzielę obchodzimy odpust parafialny. Msza św. odpustową będzie transmitowana o godz. 18.00.

4.Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do przygotowania uroczystości Triduum Paschalnego oraz Świąt Wielkanocnych. Dziękujemy służbie liturgicznej ołtarza ministrantom, lektorem, służbie liturgicznej dorosłych, p. Organiście p. Kościelnej  . Dziękujemy Ks. Pawłowi , Pani Joannie Rodziewicz , p. Ryszardowi p. Ani Lipińskiej p. Tadeuszowi p. Franciszkowi , p. Krzysztofowi za zrobienie Grobu Pańskiego. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego .Na koniec dziękuję Kapłanom naszej parafii za wysiłek posługi podczas tego Wielkiego Postu oraz Wielkiego Tygodnia. Dziękujemy za wszelkie życzenie które otrzymaliśmy w różny sposób za wyrazy wsparcia i modlitwę .           

5.Za tydzień przypada druga niedziela miesiąca tradycyjnie ofiary które będziemy składać przeznaczone są nasze prace remontowe. Mamy nadzieję że do końca kwietnia zakończymy prace przy wschodniej ścianie kościoła.

6.Osoby które podczas Wielkiego Postu składały ofiary do skarbonek Caritas prosimy by przynieść je w przyszłą niedzielę .

7.Wszystkim naszym Parafianom i gościom w tym trudnym czasie pandemii kiedy zmagamy się z chorobą wywołaną wirusem, śmiercią wielu naszych bliskich, strachem o jutro, kiedy czasami brak nam wiary że z Bogiem możemy wszystko zwyciężyć, życzymy z okazji Świat Zmartwychwstania Pańskiego wiele dobra, wiary żebyśmy uwierzyli że Chrystus Zmartwychwstały pozwoli nam zwyciężyć przeciwności życia, nasze słabości, obdarzy spokojem ducha i pozwoli na nowo odkryć sens naszego istnienia tu na ziemi. Uwierzmy Chrystusowi że wszystko będzie jeszcze dobrze . Alleluja