1. Dziś Niedziela Miłosierdzia- obchodzimy nasz parafialny odpust. Msza św. odpustowa o godz. 18.00. Będzie ona transmitowana na kanale na Youtube. Serdecznie dziękujemy ks. Piotrowi Radomskiemu za głoszone dzisiaj kazania.
  2. Dziś także druga niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę przeznaczone są nasze prace remontowe. Mamy nadzieję, że do końca kwietnia zakończymy prace przy wschodniej ścianie kościoła. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. Niedziela Bożego Miłosierdzia to także święto patronalne „Caritas”. Polecamy wszystkich wolontariuszy Caritas naszej modlitwie. Skarbonki które otrzymaliśmy w Wielkim Poście możemy składać w zakrystii. Natomiast po Mszach świętych Caritas zbiera ofiary do puszek dla osób potrzebujących.
  4. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
    i Litanię do św. Józefa o godz. 17.30. Z kolei w piątek zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia na godz. 17.30.
  5. We wtorek o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie online dla kandydatów II roku przygotowania do bierzmowania.
  6. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii odbędzie się w następną niedzielę – 18 kwietnia – po Mszy św. o godz. 10.15 w kościele.
  7.  1 kwietnia w całej Polsce rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Podstawową formą udziału w spisie jest samospis internetowy. Wystarczy wejść na stronę www.spis.gov.pl i wypełnić elektroniczny formularz. Na tej stronie podany jest również numer telefonu na infolinię, gdzie można uzyskać dodatkowe informacje lub dokonać spisu przez telefon. Udział w spisie jest obowiązkowy i obejmuje wszystkich mieszkańców.