1. Dziś w naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je Ojciec Adam Kośla, prefekt Seminarium Duchownego Ojców Redemptorystów w Tuchowie. Pomagać mu będzie kleryk Michał. Serdecznie witamy ich w naszej parafii i życzymy wielu łask. Program rekolekcji wywieszony jest w gablocie przed kościołem oraz umieszczony na stronie internetowej parafii. Będziemy również transmitować nauki rekolekcyjne na naszym Youtube. Transmisja dzisiaj o godz. 12.00, a od poniedziałku do środy o godz. 18.00. Zachęcamy wszystkich do udziału i polecamy rekolekcje waszej modlitwie i życzliwości.
  2. Przez okres rekolekcji możemy, jak co roku, podzielić się paczką żywnościową dla biedniejszych od nas. Przygotowane paczki składamy przy ołtarzu św. siostry Faustyny.
  3. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na potrzeby naszego Elbląskiego Seminarium Duchownego. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.
  4. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Litanię do św. Józefa o godz. 17.30.
  5. Z powodu odbywających się rekolekcji w środę kancelaria będzie nieczynna.
  6. W czwartek (25 marca), przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia, a także 29. rocznica utworzenia diecezji elbląskiej. Zapraszamy na Msze Święte o 7.00, 10.00 i 18.00.
  7. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W piątki – Rodzinna Droga Krzyżowa: o godz. 17.30; Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.30. Prosimy dzieci, aby w piątek przyniosły swoje książeczki z Drogą Krzyżową i obrazkami, abyśmy mogli wyłonić zwycięzców konkursu.
  8. Za tydzień Niedziela Palmowa rozpoczynająca Wielki Tydzień. Poświęcenie palm na wszystkich Mszach św.
  9. Jak zapowiadaliśmy wcześniej w przyszłą niedzielę po Mszach św.   ministranci oraz służba liturgiczna dorosłych będą zbierać ofiary do puszek na kwiaty i dekoracje do grobu Pańskiego. Serdeczne Bóg zapłać.