1. Dziś niedziela ad gentes – dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami na całym świecie. Jest to również ostatnia niedziela miesiąca. Tradycyjnie Caritas naszej parafii po Mszach świętych zbiera ofiary do puszek dla biedniejszych od nas jak również na rzecz misji. Bóg zapłać za okazane serce i życzliwość!
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W piątki – Rodzinna Droga Krzyżowa: o godz. 17.30; Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.30. Dzieci uczestniczące w drodze krzyżowej dostawać będą naklejki konkursowe. Dla tych, którzy zbiorą ich najwięcej przewidziane są nagrody.
  3. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Litanię do św. Józefa o godz. 17.30.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  5. W czwartek zapraszamy na modlitwę różańcową o godz. 17.30 w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz o świętość rodzin.
  6. W piątek zapraszamy wszystkich czcicieli Serca Pana Jezusa. W Wielkim Poście wynagradzajmy Sercu Jezusowemu poprzez uczestnictwo w Drodze Krzyżowej o godz. 17.30. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00.
  7. W sobotę zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby, które odmawiają różaniec na Mszę św. o godz. 7.00 oraz na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę różańcową.
  8. Dalej z uwagi na sytuację pandemiczną nie możemy odwiedzić chorych w warunkach, jakich zwykle to czyniliśmy w soboty. Przypominamy jednak, że można telefonicznie poprosić księdza o odwiedziny z posługą sakramentalną dla chorych w dowolnym czasie. Prosimy o poinformowanie chorych z naszych rodzin o tej możliwości oraz zachęcamy, aby zabrać dla nich gazety „Apostolstwo chorych”, które znajdują się przy wyjściu z kościoła.