1. Dziś druga niedziela miesiąca – ofiary złożone na tacę tradycyjnie przeznaczone są na modernizację naszej świątyni. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Również dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.15 odbędzie się w kościele spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej.
  3. W rozpoczynającym się tygodniu przypada Środa Popielcowa. Msze św. z obrzędem błogosławienia popiołu i pokutnym posypaniem głów o godz. 7.00, 10.00, 16.30 i 18.00. Tego dnia obowiązuje post ścisły, tzn. nie spożywamy pokarmów mięsnych i jemy dwa razy lekko i raz do syta.
  4. Zachęcamy do duchowego przeżycia czasu Wielkiego Postu. Poprzez modlitwę (szczególnie adorację Najświętszego Sakramentu), post oraz jałmużnę, a także udział w nabożeństwach przygotujmy się na Wielką Noc Zmartwychwstania. W każdy piątek zapraszamy na Rodzinną Drogę Krzyżową o godz. 17.30. Z kolei w każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.30.
  5. Przeżywamy w Kościele Rok św. Józefa. Zgodnie z dekretem Biskupa Elbląskiego w każdą środę odmawiać będziemy Litanię do św. Józefa. Zapraszamy więc na tę modlitwę wraz z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30.