1. Dziś ostatnia niedziela miesiąca. Po Mszach Świętych Caritas naszej parafii zbiera ofiary do puszek, które będą przeznaczone na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Chorwacji.

  2. We wtorek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego [Matki Bożej Gromnicznej]. Msze św. tego dnia w naszym kościele o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie świec zwanych gromnicami. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na klasztory klauzurowe [w naszej diecezji są to klasztory: sióstr klarysek i karmelitanek w Elblągu].

  3. W środę 3 lutego wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika, patrona chorych na gardło. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 obrzęd błogosławieństwa św. Błażeja.

  4. W tym tygodniu I czwartek, I Piątek i I sobota miesiąca. 

  5. W czwartek zapraszamy na modlitwę różańcową o godz. 17.30 w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz o świętość rodzin.

  6. W piątek zapraszamy wszystkich czcicieli Serca Pana Jezusa na nabożeństwo pierwszopiątkowe i koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.30. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Jest to także wspomnienie św. Agaty – na zakończenie Mszy błogosławieństwo chleba ku czci św. Agaty.

  7. W zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby, które odmawiają różaniec na Mszę św. o godz. 7.00 oraz na adorację Najświętszego Sakramentu i  modlitwę różańcową .

  8. Przypominamy, że w związku z panującą w naszym kraju epidemią, księża odwiedzają chorych tylko na wyraźne zaproszenie, ponawiane za każdym razem. Prosimy więc tych chorych, którzy chcą aby ksiądz przyszedł do nich z posługą sakramentalną, o indywidualne umawianie się z nim przez telefon. Zachęcamy również, aby zabrać dla naszych chorych gazety „Apostolstwo chorych”, które ministranci rozprowadzają przy wyjściu z kościoła.

  9. Od poniedziałku rozpoczniemy odprawiać Msze święte gregoriańskie w intencji Śp. Ks. Prałata Jana Czajkowskiego. Grafik Mszy będzie wywieszony w gablocie oraz umieszczony na stronie parafialnej. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

  10. Zakończyliśmy Msze Święte kolędowe. Dziękujemy wszystkim, którzy w nich uczestniczyli i modlili się razem z nami o Boże błogosławieństwo dla parafian i poszczególnych rodzin. Dziękujemy również za wszystkie złożone ofiary na utrzymanie naszej parafii i na remont naszej świątyni. Bóg zapłać.