1. Ofiary składane dzisiaj na tacę, przeznaczone są na utrzymanie naszego Seminarium duchownego w Elblągu. Za ofiary serdecznie dziękujemy .
  2. W czwartek przypada Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka. Dlatego wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy błogosławieństwa Bożego, zdrowia oraz pociechy z wnuków. Zmarłych niech Bóg obdarzy pokojem wiecznym.
  3. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii odbędzie się w następną niedzielę 24 stycznia po Mszy św. o godz. 10.15 w kościele.
  4. Zapraszamy do naszego kościoła mieszkańców poszczególnych ulic i bloków na Msze św. kolędowe w Waszych intencjach. Na zakończenie Mszy św. odmówimy specjalną modlitwę zawierzenia oraz udzielimy indywidualnego błogosławieństwa rodzinom i poszczególnym osobom. Terminarz Mszy Św. wywieszony jest w gablocie oraz znajduje się na naszej stronie internetowej oraz na Facebook’u.
  5. W tym tygodniu Msze św. kolędowe odprawione będą w następującym porządku:
  • 19 stycznia godz. 18.00 – ul. Mickiewicza 9, 11, 13
  • 20 stycznia godz. 18.00 – ul. Mickiewicza 15, 21, 21A i 56A
  • 21 stycznia godz. 18.00 – ul. Grunwaldzka, Krasickiego, Matejki i Sienkiewicza
  • 22 stycznia godz. 18.00 – ul. Żeromskiego, Piękna, Słowackiego w całości
  • 23 stycznia godz. 18.00 – ul. Wybickiego w całości

Jeżeli ktoś nie może uczestniczyć we Mszy w wyznaczonym dla danego adresu terminie, zapraszamy do modlitwy w kościele w innym, dogodnym dniu.

Zachęcamy więc do wspólnej modlitwy. Niech dobry Bóg nam Wszystkim błogosławi, darzy łaskami, nade wszystko zdrowiem i przyniesie potrzebny pokój w naszych domach i sercach.