1. Dzisiejsza niedziela jest drugą niedzielą miesiąca tradycyjnie złożone ofiary przeznaczamy na cele remontowo – budowlane w   naszej parafii.
  2. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii odbędzie się po feriach w niedzielę 24 stycznia po Mszy św. o godz. 10.15 w kościele.
  3. Aktualna sytuacja pandemiczna w naszym kraju nie pozwala nam na zorganizowanie odwiedzin duszpasterskich w znanej nam od wielu lat formie. Jednak ze względu na wielkie przywiązanie do tej formy duszpasterskiej naszych wiernych, chcemy zaproponować inny sposób przeżywania tego czasu. W tym roku zapraszamy do naszego kościoła mieszkańców poszczególnych ulic i bloków na Mszę św. w Waszych intencjach. Na zakończenie Mszy św. odmówimy specjalną modlitwę zawierzenia oraz udzielimy indywidualnego błogosławieństwa rodzinom i poszczególnym osobom. Terminarz Mszy Św. wywieszony jest w gablocie oraz znajduje się na naszej stronie internetowej oraz na Facebook’u.
  4. W tym tygodniu Msze św. kolędowe odprawione będą w następującym porządku:
  • wtorek, 12 stycznia, godz. 18.00 – ul. Staszica – kamienice od nr 1 do 23A, domki jednorodzinne od nr 27 do końca, bloki 10, 10A i 22
  • środa, 13 stycznia, godz. 18.00 – Staszica bloki nr 26, 28, 30 i 32
  • piątek, 15 stycznia, godz. 18.00 – Staszica bloki 34, 36, 50, 54, 56 i 58
  • sobota, 16 stycznia, godz. 18.00 – Mickiewicza domki, bloki 7 i 40

Jeżeli ktoś nie może uczestniczyć we Mszy w wyznaczonym dla danego adresu terminie, zapraszamy do modlitwy w kościele w innym, dogodnym dla Was dniu.

Zapraszamy więc do wspólnej modlitwy. Niech dobry Bóg nam Wszystkim błogosławi, darzy łaskami, nade wszystko zdrowiem i przyniesie potrzebny pokój w naszych domach i sercach.