1) W środę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego zwana Uroczystością Trzech Króli. Msze św. jak w każda niedzielę. Taca w ten dzień przeznaczona jest na Misje.

2) Za tydzień przypada druga niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę są przeznaczone będą na cele remontowo- budowlane. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapałać.

3)  Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca. Tego dnia modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne. Zapraszamy o godz. 17.30 na modlitwę różańcową o powołania.

4) Ze względu na sytuację pandemiczną i zgodnie z zarządzeniem naszego biskupa, odwołana została tradycyjna wizyta duszpasterska tzw. Kolęda. Dla wielu z Was ważne jest błogosławieństwo i modlitwa w nowym roku. Dlatego pragniemy zaprosić do naszego kościoła na wspólną modlitwę wszystkie rodziny według wyznaczonego harmonogramu, aby uczestniczyć w liturgii mszy św. celebrowanej w intencji parafian z poszczególnych ulic i bloków. Na zakończenie każdej z tych Mszy św. będzie odmówiona specjalna modlitwa błogosławieństwa Waszego domu i rodziny, a po niej będziecie mogli zabrać ze sobą do domu wodę święconą, którą pokropicie wasze mieszkania. W tym tygodniu zapraszamy parafian według następującego harmonogramu:

  •  7 stycznia o godz. 18.00 – Msza Św. w intencji mieszkańców ul. Konarskiego, Orlej, Gimnazjalnej, Daszyńskiego, Nowej, Wesołej
  •  8 stycznia godz. 18.00 – Msza Św. w intencji mieszkańców ul. Wodnej, Zuchów, Harcerskiej, Junaków, Chłodnej

Pozostałe ulice będziemy podawać na bieżąco. Plan Mszy św. będzie dostępny również w najbliższym czasie na naszej stronie internetowej. Msze Święte Kolędowe 2021r

Jeżeli zaistnieje taka możliwość, to po ustaniu pandemii, będziemy mogli zaprosić księdza do swego domu. Prosimy wówczas o zgłaszanie chęci przejęcia księdza w zakrystii.