1. Dziś w ostatnią niedzielę miesiąca Caritas zbiera ofiary do puszek dla biedniejszych od nas. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.
  2. W czwartek zakończenie roku  kalendarzowego. Zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na godz. 17.30 i na Mszę św. o godz. 18.00.
  3. W piątek rozpoczynamy  Nowy  Rok  2021,  zapraszamy na Msze św. jak w niedzielę. Nie będzie tylko Mszy św. o godz. 7.30 (rano). Jest to także pierwszy piątek miesiąca  zapraszamy czcicieli Serca Pana Jezusa na nabożeństwo o godz. 17.30. Okazja do spowiedzi podczas każdej Mszy Św.
  4. Sobota to pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby które modlą się  odmawiając różaniec na Mszę św. o godz. 7.00 oraz na adorację Najświętszego Sakramentu i  modlitwę różańcową .
  5. Przypominamy, że w związku z panującą w naszym kraju epidemią, księża odwiedzają chorych tylko na wyraźne zaproszenie, ponawiane za każdym razem. Prosimy więc tych chorych, którzy chcą aby ksiądz przyszedł do nich z posługą sakramentalną, o indywidualne umawianie się z nim przez telefon.
  6. Wyższe Seminarium Duchowne w Elblągu zaprasza młodzież męską ze szkół ponadpodstawowych i studentów do uczestnictwa w zimowej edycji rekolekcji powołaniowych. Ze względu na trwającą epidemię odbędą się one w formie online (w sieci) pod hasłem: „[…] I natychmiast zostawili sieci i poszli za Nim” (Mk 1,18). Termin: 7 – 9 stycznia 2021 [ferie zimowe]. W programie: nauka rekolekcyjna i świadectwo, a także spotkanie live dla wszystkich uczestników. Udział w rekolekcjach jest bezpłatny. Linki do przygotowanych materiałów będą przekazywane jedynie tym, którzy wcześniej zgłoszą chęć udziału w rekolekcjach. Szczegółowe informacje i zgłoszenia do 5 stycznia na adres email: