1. Dziś Niedziela Chrystusa Króla, ale także dzień św. Cecylii patronki muzyków kościelnych. Panu Organiście składamy podziękowania za jego pracę i życzymy Bożego błogosławieństwa.
  1. Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy okres Adwentu, czyli czas przygotowania do Świąt Narodzenia Pańskiego. Już dziś zachęcamy do podjęcia postanowień adwentowych, a także, na ile to będzie możliwe w warunkach epidemicznych, do udziału w Roratach, szczególnie dzieci z lampionami.
  1. Od przyszłej niedzieli będzie można nabyć poświęcone opłatki wigilijne. Ofiary z opłatków przeznaczone będą na utrzymanie naszej parafii w tym trudnym czasie pandemii. Informujemy jednocześnie że nie upoważniliśmy nikogo do sprzedaży opłatków po domach w naszym imieniu.
  1. Zachęcamy w te ostatnie dni listopada do modlitwy za zmarłych ,których imiona poleciliśmy w wypominkach. Nabożeństwo to odprawiamy codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą. Karty z wypominkami są wyłożone na stole przy wyjściu z kościoła. Przypominamy, że Stolica Apostolska wydłużyła do końca listopada możliwość uzyskania odpustu za zmarłych.
  1. Ks. Paweł i Ks. Łukasz będą z kandydatami do bierzmowania kontaktować się w najbliższym czasie tylko przez internet. Ks. Łukasz prosi, aby kandydaci pierwszego roku, którzy jeszcze nie złożyli pisemnej deklaracji, skontaktowali się z nim przez aplikację Messenger lub pisząc do niego na maila (). Jest to potrzebne aby ustalić formę kontaktu i spotkań formacyjnych online oraz zaktualizować listę kandydatów.
  1. Przypominamy, aby w przestrzeni naszej świątyni pamiętać
    o obowiązujących obostrzeniach sanitarnych. Prosimy o zasłanianie ust
    i nosa, dezynfekcję rąk oraz zachowanie dystansu społecznego. Prosimy również o przestrzeganie odpowiedniego porządku przyjmowania komunii świętej. Zachęcamy także, aby brać udział we Mszach Św. nie tylko w niedzielę, lecz również w tygodniu.