1. Dzisiejsze ofiary złożone na tacę, przeznaczone są na rzecz Stolicy Apostolskiej, jako tzw. świętopietrze.
 2. Przyszła niedziela to druga niedziela miesiąca.Ofiary, którebędziemy składać, przeznaczone będą na cele remontowo- budowlane. Za złożone ofiary składamy już dziś serdeczne Bóg zapłać. Chcemy do końca roku pomimo kryzysu otynkować ścianę wschodnią kościoła.
 3. Trwa październik. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele codziennie
  o godz. 17.30. Z kolei wszystkie dzieci, a zwłaszcza przygotowujące się do I Komunii, zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dla nich w każdy wtorek i czwartek nagodz. 16:30. Ogłaszamy też konkurs na najlepszą frekwencjęuczestniczenia w trakcie października na nabożeństwach różańcowych dladzieci. Jest tych spotkań zaledwie
  8 na cały październik.Zachęcamy również do odmawiania różańca w naszych domach, rodzinach.
 4. Jutro wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.Jej relikwie znajdują się w naszej świątyni. Zapraszamy na Mszę o godz. 18.00.
 5. W środę przypada wspomnienie Matki Bożej Różańcowej jest to dzień modlitwy w intencji osób które odmawiają różaniec .
 6. Odwiedziny chorych ks. Łukasza odbędą się w najbliższą sobotę, 10 października od godz. 9.00.
 7. Zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi zwłaszcza I komunijnych naMsze Św. niedzielne o godz. 10:15. Są to Msze dla dzieci i z udziałemdzieci. Dzieci I komunijne zobowiązane są do uczestniczenia wconiedzielnych Mszach Św.
  o godz. 10:15. Spotkania z rodzicami dzieciI-komunijnych odbywać się będą w każdą drugą i czwartą niedzielęmiesiąca po Mszy Św. o godz. 10:15.Najbliższe takie spotkanie odbędziesię już za tydzień 11.10.2020.  Dziś po Mszy Św. o godz. 10:15 rozdanezostaną dzieciom książeczki przygotowania do I Komunii Św. w ramachprzygotowania parafialnego.
 8. W piątek na godz. 19.00 serdecznie zapraszamy młodzież na modlitewno-formacyjne spotkanie . Już teraz zapraszamy młodzież na kurs ewangelizacyjny Alpha, który rozpocznie się w naszej parafii 16 października o godz. 19.00. Alpha jest serią spotkań wyjaśniających podstawy wiary chrześcijańskiej. Każde spotkanie podejmuje inny temat dotyczący wiary i daje możliwość dyskusji.