1. W przyszła niedzielę na Mszy św. o godz. 10.15 odbędzie się uroczystość pierwszej Komunii św. dzieci . Prosimy parafian by przyszli na inne Msze św. a na tą zapraszamy dzieci i ich rodziców .

2. Ofiary które będziemy składać na tacę w przyszłą niedzielę tradycyjnie przeznaczamy na cele remontowo budowlane.   Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. W tym tygodniu w ołtarzu została założona pozłacana mozaika.

3. 21 września na Mszy Św. o godzinie 18.00 odbędzie się bierzmowanie młodzieży naszej parafii. Zapraszamy więc młodzież z zeszłorocznego drugiego rocznika przygotowania na spotkanie do kościoła w najbliższą środę 9 września na godz. 19.00. Obecność obowiązkowa.

4. Próby dla dzieci przed Pierwszą Komunią Świętą odbędą się w tym tygodniu w środę i czwartek o godz. 16.00.

5. W piątek o godz. 16.30 odbędzie się spowiedź dla dzieci, które w niedzielę po raz pierwszy przyjmą komunię świętą oraz dla ich rodzin. prosimy zabrać ze sobą świece.

6. W sobotę 12 września o godzinie 9.00 wyruszy sprzed naszego kościoła tradycyjnie pielgrzymka piesza do Piaseczna . Zapisy w zakrystii lub kancelarii chodzi tu przede wszystkim o powrót autokarem (koszt 10 zł). Bliższych informacji udziela Ks. Paweł. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce . 

7. Informujemy rodziców że ich dzieci i młodzież wypisane z lekcji religii zamykają sobie drogę do sakramentów oraz do otrzymania jakichkolwiek zaświadczeń czy pozwoleń z parafii. Rodzice którzy wypisują młodzież i dzieci z lekcji religii dokonują publicznego porzucenia wiary ,  muszą mieć świadomość , że narażają swoje dzieci na utratę wiary a w końcu odejście od Kościoła. Przy wydawaniu zaświadczeń będziemy żądali od młodzieży potwierdzenia uczestnictwa w katechezie. Prosimy rodziców by zapytali katechetów czy ich dziecko nie wypisało się z religii podrabiając podpis rodziców. Bo takie przypadki mają miejsce.

8. Bardzo mało dzieci i młodzieży było u spowiedzi na rozpoczęcie roku szkolnego. Prosimy by rodzice przypomnieli swoim dzieciom o tym obowiązku.