1.Jutro przypada uroczystość św. Piotra i Pawła modlimy się za papieża. Zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00.Ofiary jutro składane przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

2.Tak jak w minionych latach tak i w tym roku od przyszłej niedzieli do końca sierpnia w niedzielę zamiast Mszy św. o 18.00. będzie odprawiana Msza św. o godz. 20.00.

2.Czwartek - przypada pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne . O godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w którym będziemy się modlić o powołania kapłańskie i zakonne.

3.Piątek –pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego. Od godz. 17.00 okazja do spowiedzi.

4.W sobotę -  pierwsza sobota miesiąca zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby   odmawiające różaniec na Mszę św. o godz. 7.00 oraz na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę różańcową.

5.Zapraszamy do wzięcia udziału w 28 elbląskiej pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się  w dniach 30 lipca - 11 sierpnia. Tegoroczne hasło brzmi: „Bądź wola  Twoja”. Z uwagi na przepisy sanitarne liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy i bliższe informacje u Ks. Łukasza . 

6.Przypominamy że kancelaria parafialna czynna jest w środę   od 16.00 - 17.15.

7.W związku z wieloma pytaniami oraz prośbą niektórych rodziców i dzieci chcemy zorganizować kolonie dla dzieci i młodzieży w dniach od 18 do 25 sierpnia . Kolonie odbędą się w Mikoszewie nad morzem . Koszt wyjazdu 680 zł. Zapisy z wpłatą do 12 lipca .

8.Żyjemy w czasie epidemii która jak widać nie ustępuje, dlatego przypominamy o zachowaniu odpowiednich rygorów sanitarnych także w świątyni. Podczas każdej Mszy św. i nabożeństw należy założyć maseczki . Komunię św. przyjmujemy na rękę Bądźmy ostrożni i odpowiedzialni zarówno za siebie jak i innych.

9.Wszystkim którzy udają się na wakacje i urlopy życzymy miłego wypoczynku i szczęśliwej drogi.