1.W przyszła niedzielę na Mszy św. o godz. 10.15 odbędzie się uroczystość pierwszej Komunii św. części dzieci . Prosimy parafian by przyszli na inne Msze św. a na tą zapraszamy dzieci i ich rodziców .

2.Wsobotę  o godz. 10.00 odbędzie  się odnowienie przyrzeczeń  chrzcielnych  oraz spowiedź dzieci które mają być przyjęte do pierwszej Komunii św. Zachęcamy do spowiedzi rodziców,   rodzeństwo tych dzieci oraz innych gości szczególnie chrzestnych. Prosimy by dzieci zabrały ze sobą świece. 

3.Zapraszamy do wzięcia udziału w 28 elbląskiej pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się  w dniach 30 lipca - 11 sierpnia. Tegoroczne hasło brzmi: „Bądź wola  Twoja”. Z uwagi na przepisy sanitarne liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy i bliższe informacje u Ks. Łukasza . 

4.Przypominamy że kancelaria parafialna czynna jest w środę  od 16.00 - 17.15.

5.Wszystkim którzy udają się na wakacje i urlopy życzymy miłego wypoczynku i szczęśliwej drogi .

6.Żyjemy w czasie epidemii która jak widać nie ustępuje, dlatego przypominamy o zachowaniu odpowiednich rygorów sanitarnych także w świątyni. Podczas każdej Mszy św. i nabożeństw należy założyć maseczki . Komunię św. przyjmujemy na rękę . Nie słuchajmy tych którzy mówią że epidemia to wymysł innych, jak widać osoby chorują a także umierają z powodu koronawirusa. Bądźmy ostrożni i odpowiedzialni zarówno za siebie jak i innych.