1. W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej zwaną uroczystością Bożego Ciała. W tym roku ze względu na epidemię nie będzie procesji ulicami parafii ale będzie procesja na około kościoła. Czekamy na osoby które by zrobiły ołtarze .Jeden byłby w kościele , drugi na parkingu parafialnym trzeci przy trafostacji na ul Wybickiego a czwarty przy krzyżu przed kościołem. Osoby które by chciały zrobić te ołtarze zapraszamy by się zgłosiły, może kilka rodzin z poszczególnych ulic. Na razie mamy chętnych do jednego ołtarza. Postarajmy się włączyć w tę uroczystość. Udekorowanie naszych domów jest wyrazem wiary że w Hostii jest obecny Jezus Chrystus i że my w to głęboko wierzymy. Prosimy by osoby które niosą baldachim , chorągwie i inne rzeczy potrzebne do procesji przygotowały je wcześniej czyli o godz. 10.00 przed Mszą św.. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków.

3. W przyszłą niedzielę tradycyjnie ofiary które składamy przeznaczone będą na modernizacje naszej świątyni. Za złożone ofiary do tej pory składamy serdeczne Bóg zapłać. Prosimy także o modlitwę w intencji naszych dzieł .

4. Zapraszamy do wzięcia udziału w 28 elbląskiej pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się  w dniach 30 lipca - 11 sierpnia. Tegoroczne hasło brzmi: „Bądź wola  Twoja”. Z uwagi na przepisy sanitarne liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy i bliższe informacje u Ks. Łukasza Cieplińskiego. 

5. W sobotę trzynastego o godz. 20.00 zapraszamy tradycyjnie na nabożeństwo fatimskie.