1.Jutro przypada drugi dzien. Zielonych Świąt Uroczystość Matki Bożej Matki Kościoła zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 .

 

2. Od jutra zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe ku czci Serca Pana Jezusa - codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. .

 

3.W czwartek przed Uroczystością Bożego Ciała obchodzimy święto Chrystusa Najwyższego Kapłana, zachęcamy do modlitwy w intencji powołań oraz o świętość biskupów i kapłanów. W najbliższy czwartek podczas nabożeństwa do Serca Pana Jezusa oraz wieczornej Mszy św. będziemy modlić się w tych intencjach.

 

4.Piątek –pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego na nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego. Wcześniej okazja do spowiedzi od godz. 17.00.

 

5.W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby które modlą się odmawiając różaniec na Mszę św. o godz. 7.00 oraz na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę różańcową.

 

6. Ks. Łukasz i Ks. Paweł będą odwiedzać chorych w następującym porządku:

Ks. Paweł : Czwartek – 04.06 – 09:00-10:30 – ul. Słowackiego, Żeromskiego

oraz od 12:00-14:00 - ul. Wschodnia i Krańcowa

Sobota – 06.06 od godz. 09:00 – ul. Reymonta, Broniewskiego, Grunwaldzka, Wybickiego

Ks. Łukasz : Czwartek od 10.00: Staszica i Zuchów, Piątek od 9.00 Mickiewicza

Sobota od 9.00 Orla, Konarskiego i Gimnazjalna.

Jeśli ktoś z chorych lub rodziny nie chce by tym razem Księża przyszli z Panem Jezusem prosimy to zgłosić do środy telefonicznie .

 

7.Od dzisiejszej niedzieli możemy uczestniczyć bez limitów w Mszach św. zachowując wymogi sanitarne . Zachęcamy by skorzystać ze spowiedzi wielkanocnej i Komunii św.. Zapraszamy dzieci i młodzież .

 

8.Dnia 11 czerwca obchodzić będziemy Uroczystość Bożego ciała nie będzie procesji ulicami parafii ale będzie procesja na około kościoła. Jeśli by byli chętni można by zrobić cztery ołtarze. Jeden byłby w kościele , drugi na parkingu parafialnym trzeci przy trafostacji na ul Wybickiego a czwarty przy krzyżu przed kościołem. Osoby które by chciały zrobić te ołtarze zapraszamy by się zgłosiły może z poszczególnych ulic. Postarajmy się włączyć w tą uroczystość. Jest to okazanie wyznanie naszej wiary w obecność Chrystusa w Eucharystii.

 

9.Od tego tygodnia do końca sierpnia kancelaria parafialna będzie czynna w środy od godz. 16.00 –do 17.15. Zapraszamy.

 

10.Dziś ostatnia niedziela miesiąca Caritas naszej parafii tradycyjnie będzie zbierał ofiary do puszek dla biedniejszych od nas. Serdecznie dziękujemy .