1.Od wtorku   miesiąc  październik w którym będziemy wspólnie  odmawiać  różaniec. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w naszej parafii o godz. 17.30. Dzieci swoje nabożeństwo mają  w poniedziałek  i środę    o godz. 16.30 .

2.Od przyszłej  niedzieli po  Mszy  św.  o godz. 10.15 swoją   naukę  mają dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i komunii św. oraz ich rodzice.

3.Czwartek – pierwszy czwartek podczas   na modlitwy  różańcowej będziemy się modlić  o dobre powołania kapłańskie i zakonne oraz o świętość życia naszych rodzin.

4.Piątek –pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego na nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego .Wcześniej okazja do spowiedzi od godz. 17.00.

5.Sobota- pierwsza sobota miesiąca zapraszamy wszystkie  Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby które modlą się  odmawiając różaniec na Mszę  św. o godz. 7.00 . Odwiedziny chorych w sobotę  od godz. 9.00.

6.Dziękujemy rodzinom chorych i samym chorym których z Panem Jezusem odwiedzają kapłani  za przygotowanie mieszkań na to  bardzo ważne spotkanie. Dziękujemy za ofiarę złożoną na miesięcznik dla chorych „Apostolstwo chorych ” oraz  dla Księdza  za trud  ,  odwiedzin tak wielu chorych.  

7.Dnia 18.10.2019 tj. piątek organizujemy wyjazd młodych na czuwanie młodzieży diecezji  elbląskiej w parafii św. Brata Alberta w Iławie. Wyjazd o godz. 19:00 spod naszego kościoła. Powrót do Kwidzyna 19.10.2019 tj. sobota około godz. 01:00. Koszt 10 zł od osoby. Zapraszamy wszystkich chętnych młodych. Zapisy w zakrystii.

8.Po Mszy św. można nabyć nowy numer tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”,  dla dzieci „ Mały Gość Niedzielny ” .