1.W przyszłą niedzielę  jak w każdą drugą niedzielę miesiąca ofiary składane przeznaczmy na cele remontowo- budowlane. Prosimy o modlitwę w tej   intencji. Serdecznie dziękujemy za ofiary.

2.Sobota - przypada 13 lipca zapraszamy tradycyjnie na nabożeństwo fatimskie

o godz. 20.00. Prosimy zabrać lampiony ze świecami.

3. Zapraszamy do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 30 lipca 11 sierpnia. Tegoroczne hasło brzmi: „Ciebie Boga wysławiamy”. Zapisy i bliższe informacje u Ks. Łukasza Cieplińskiego. Informacje można znaleźć na plakacie.

4. Zachęcamy także do zapisania własnych intencji, które zaniesiemy do Tronu Jasnogórskiej Pani, w których będziemy się modlić podczas szlaku pielgrzymkowego. Zapisane intencje składamy do skrzynki intencji.

5. Tak jak w ubiegłym roku prosimy o przyjęcie pielgrzymów na nocleg z 29 na 30 lipca. Osoby, które w ten sposób chcą wesprzeć dzieło pielgrzymki prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. W imieniu pielgrzymów bardzo prosimy o modlitwę i wsparcie tej inicjatywy dzisiaj dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

6.Tak jak w minionych latach tak i w tym roku od dzisiejszej niedzieli do końca sierpnia w niedzielę zamiast Mszy św. o 18.00. będzie odprawiana Msza św. o godz. 20.00.Serdecznie zapraszamy.

7. Po mszy św. można nabyć tygodnik „ Gość Niedzielny ” .