1.Tak jak w minionych latach tak i w tym roku od przyszłej niedzieli do końca sierpnia w niedzielę zamiast Mszy św. o 18.00. będzie odprawiana Msza św. o godz. 20.00.

2.Czwartek - przypada pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne . O godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w którym będziemy się modlić o powołania kapłańskie i zakonne.

3.Piątek –pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego. Od godz. 17.00 okazja do spowiedzi.

4.W sobotę - pierwsza sobota miesiąca zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby   odmawiające różaniec na Mszę św. o godz. 7.00 oraz na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę różańcową.

5. Zapraszamy do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 30 lipca 11 sierpnia. Tegoroczne hasło brzmi: „Ciebie Boga wysławiamy”. Zapisy i bliższe informacje u Ks. Łukasza Cieplińskiego. Informacje można znaleźć na plakacie.

6. Zachęcamy także do zapisania własnych intencji, które zaniesiemy do Tronu Jasnogórskiej Pani, w których będziemy się modlić podczas szlaku pielgrzymkowego. Zapisane intencje składamy do skrzynki intencji.

7.W piątek o godz. 8.00 udajemy się z dziećmi na kolonie do Bęsi. Prosimy o punktualne przybycie dzieci .Zabranie ze sobą dokumentów, potrzebnych leków oraz rzeczy osobistych.  

8. W tym tygodniu w naszej parafii posługę duszpasterska rozpoczyna

Ks. Paweł Smaglienko. Życzymy Bożego Błogosławieństwa w posłudze kapłańskiej.

9. Po Mszy św. zachęcamy do nabycia tygodnika „Gość Niedzielny ”.