1. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 10.15 będziemy obchodzić rocznicę pierwszej Komunii św. Spowiedź dla tych i dzieci i próba w najbliższy czwartek 23 maja o godz. 16.30.

2.W Czwartek 23 maja  o godz.19:00 w salce na plebanii odbędzie się  spotkanie kandydatów do bierzmowania  - Obecność dla wszystkich kandydatów jest obowiązkowa.

4. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za ofiarę na dar ołtarza który przeznaczamy na nasze nowe prezbiterium. Bóg zapłać.

5.Zapraszamy do wzięcia udziału w SPOTKANIU MŁODYCH na POLACH LEDNICKICH 1 czerwca 2019 r.  Podczas 23 spotkania  przewodzić nam będzie hasło "Wiesz, że cię kocham". Bliższe informacje można uzyskać u ks. Łukasza Cieplińskiego a także na stronie internetowej  www.lednica2000.pl .Koszt wyjazdu wynosi 70 zł. Zgłoszenia w zakrystii, w kancelarii parafialnej i u ks. Łukasza . 

6.Dziękujemy anonimowemu ofiarodawcy za zakupienie nowych dzwonków do dzwonienia w czasie Mszy św. Koszt przeszło 1000 zł. Bóg zapłać.

7. Kościół jest miejscem świętym dla tego obowiązuje należyty strój i należyte zachowanie. Mężczyźni i chłopcy nie powinni przychodzić w krótkich spodniach a tym bardziej w plażowych czy dresach. Kobiety i dziewczęta powinny mieć zakryte ramiona i nie w strojach przypominających stroje plażowe. Przychodzimy do świątyni z wyłączonymi telefonami komórkowymi najlepiej bez nich oraz nie żujemy gumy . Telefony zostawmy w domu , spróbujcie się choć na chwilę od nich uwolnić. Jeśli kościół jest dla nas miejscem świętym i miejscem modlitwy tak powinno to wyglądać .

8. Zachęcamy do nabycia tygodnika katolickiego „ Gość Niedzielny ”.