1.Dziś po raz ostatni podczas wakacji Msza św. o godz. 20.00 od przyszłej nadzieli przywracamy Mszę św. w niedziele na godz. 18.00.

2.Sobota- pierwsza sobota miesiąca zapraszamy wszystkie   Róże Różańcowe z naszej parafii oraz osoby które modlą się odmawiając różaniec na Mszę św. o godz. 7.00 oraz na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę różańcową . Z racji pierwszego piątku miesiąca kapłani udadzą się z posługą sakramentalną do chorych od godz. 8.30.

3.Dnia 8 września wyruszy z przed naszego kościoła tradycyjnie pielgrzymka piesza do Piaseczna . Zapisy w zakrystii lub kancelarii .Bliższych informacji udziela Ks. Łukasz lub Ks. Proboszcz .Zachęcamy do udziału w pielgrzymce .

4.Dziś tradycyjnie jak w każdą ostatnią niedzielę miesiąca Caritas naszej parafii zbiera ofiary do puszek dla potrzebujących . Bóg zapłać .

5.Po Mszy św. można nabyć nowy numer tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny” .