1.W piątek 11 maja w kościele odbędzie się próbna spowiedź dzieci przygotowujących się do I komunii św. O godz. 16.30 kl. IIId, f, 16.45 kl IIIa, b, 17.00 kl IIIc, e.

2.W piątek 11 maja na godz. 19.00 zapraszamy na młodzież na kolejne spotkanie formacyjno-modlitewne. 

3. W sobotę 12 maja o godz. 10.00 w salce katechetycznej odbędzie się kurs przedmałżeński dla osób które w najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Skierowany jest szczególnie do osób, którym z powodu pracy lub innych obowiązków trudno jest systematycznie uczęszczać na innego rodzaju kursy.

4. W przyszłą niedzielę 13 maja   - zapraszamy na pierwsze w tym roku  Nabożeństwo Fatimskie o godz.20.00. Prosimy zabrać ze sobą lampiony można je zakupić w sklepie z dewocjonaliami.

5.Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca tradycyjnie składane ofiary przeznaczone będą na nasze prace modernizacyjne . Dalsze prace rozpoczniemy w czerwcu.Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

6.Zapraszamy do wzięcia udziału w SPOTKANIU MŁODYCH na POLACH LEDNICKICH 2 czerwca 2018 r. Bliższe informacje można uzyskać u ks. Łukasza Cieplińskiego a także na stronie internetowej  www.lednica2000.pl .Koszt wyjazdu wynosi 60 zł. Zgłoszenia w zakrystii, w kancelarii parafialnej i u ks. Łukasza Cieplińskiego.

7. Podczas wakacji organizujemy tradycyjnie kolonie dla dzieci . W tym roku na Słowacji 10 dni koszt 1150 zł . Kolonie odbywać się będą w dniach od 25 czerwca do 4 lipca tylko jeden turnus. Ilość miejsc ograniczona .Bliższych informacji udziela Ks. Proboszcz , p. Beta Kupś oraz Ks. Łukasz   Warunkiem uczestnictwa jest złożona karta wraz z wpłatą.

8.Dziś po Mszach św. organizujemy kiermasz książki można nabyć dobre książki za dobrowolną ofiarę. Złożoną do skarbonki. Dochód z kiermaszu przeznaczony jest na wakacje dla ministrantów i lektorów.

9.Dnia 30 czerwca organizujemy wyjazd na Narodowy Dzień Pokutny w Gietrzwałdzie. To okazja abyśmy przez wstawiennictwo Matki Bożej Gietrzwałdzkiej zanieśli do Boga nasze prośby, dziękczynienia i przebłagania. Koszt przejazdu 30 zł. Zapisy i bliższe informacje u ks. Piotra Radomskiego.

10.Zachęcamy do nabycia tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny ”.