1.Dziś    jak  w  każdą  drugą  niedzielę  miesiąca ofiary składane przeznaczmy na cele remontowo- budowlane. Prosimy o modlitwę w tej   intencji.  Serdecznie  dziękujemy za ofiary. 

2.Zachęcamy do wzięcia udziału w XXV Jubileuszowej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Wyrusza ona z Kwidzyna 30 lipca pod hasłem: "Aby On wzrastał we mnie". Zapisy i bliższe informacje u Ks. Łukasza Cieplińskiego. Informacje można znaleźć na plakacie. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 16 lipca o godz. 15.00 na plebanii parafii Miłosierdzia Bożego w Kwidzynie

3.Zachęcamy także do zapisania własnych intencji, które zaniesiemy do Tronu Jasnogórskiej Pani, w których będziemy się modlić podczas szlaku  pielgrzymkowego. Zapisane intencje przynosimy do zakrystii lub składamy do skrzynki intencji. 

4.Tak jak w ubiegłym roku prosimy o przyjęcie pielgrzymów na nocleg z 29 na 30 lipca. Osoby, które w ten sposób chcą wesprzeć dzieło pielgrzymki prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. W imieniu pielgrzymów bardzo prosimy o modlitwę i wsparcie tej inicjatywy dzisiaj dziękujemy wszystkim   ofiarodawcom.

5. Po mszy św. można  nabyć  tygodnik „ Gość  Niedzielny ” .