1.Tak jak w minionych  latach tak i w  tym roku od dnia dzisiejszej do końca sierpnia  w niedzielę  Mszę św.  odprawiane będą o godz. 20.00 zamiast o 18.00.

2.Zachęcamy do wzięcia udziału w XXV Jubileuszowej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Wyrusza ona z Kwidzyna 30 lipca pod hasłem: "Aby On wzrastał we mnie". Zapisy i bliższe informacje u Ks. Łukasza Cieplińskiego. Informacje można znaleźć na plakacie. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 16 lipca o godz. 15.00 na plebanii parafii Miłosierdzia Bożego w Kwidzynie

3.Zachęcamy także do zapisania własnych intencji, które zaniesiemy do Tronu Jasnogórskiej Pani, w których będziemy się modlić podczas szlaku  pielgrzymkowego. Zapisane intencje przynosimy do zakrystii lub składamy do skrzynki intencji. 

4.Tak jak w ubiegłym roku prosimy o przyjęcie pielgrzymów na nocleg z 29 na 30 lipca. Osoby, które w ten sposób chcą wesprzeć dzieło pielgrzymki prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. W imieniu pielgrzymów bardzo prosimy o modlitwę i wsparcie tej inicjatywy dzisiaj dziękujemy wszystkim   ofiarodawcom.

5.W przyszłą  niedzielę   jak  w  każdą  drugą  niedzielę  miesiąca ofiary składane przeznaczmy na cele remontowo- budowlane. Trwają prace nad wymiana połaci dachowej . Prosimy o modlitwę w tej   intencji.  Serdecznie  dziękujemy za ofiary. 

6.Czwartek  -  przypada  pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne .  O godz.  17.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe  w którym będziemy się modlić o powołania kapłańskie i zakonne.

7.Piątek –pierwszy piątek miesiąca zapraszamy czcicieli Serca Jezusowego. Od godz. 17.00  okazja do spowiedzi.

8.W sobotę o godz. 9.00 dzieci i młodzież naszej parafii udaje się na kolonie . Prosimy o punktualne przybycie.

9. Po Mszy św. zachęcamy do nabycia tygodnika „Gość Niedzielny ”.